facebook twitter Google Plus
Yeni Gelin 33. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar

Yeni Gelin 33. Bölüm Fragmanı

Reklamlar
yorum yap
Sitene Ekle

NOT: Fragman çalışmazsa
Fragmanı Tamekran İzle
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Loading...
Yeni Gelin 33. Bölüm Fragmanı özeti:

Başrollerinde Tolga Mendi ile Jessica May 'in bulunduğu Show Tv'nin yeni dizisi Yeni Gelin 33. Bölüm Fragmanı nette ilk sitemize eklenmiştir. Bozok Holding'te işler iyice kötüye gitmektedir. Bozok ailesine yeni üyeler katışmış birlikte yaşamaya başlamıştır. İskender'le Gülistan beklenmedik lüks bir hayata kavuşmuşlardır ve bunun tüm nimetlerinden faydalanmaya çalışmaktadırlar. İskender bir Bozok'lu olarak Holdingte çalışmaya başlar. Bella Esmeralda ve Hazar'ı göz hapsine alır. Yeni gelin Bella holdinte yeni personel müdür olarak herkese kök söktürür.


Yeni Gelin dizisi her Cumartesi - 20:00 saatinde Show Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Yeni Gelin 33. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Yeni Gelin dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Yeni Gelin 33. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Yeni Gelin 33. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Yeni Gelin 33. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: yeni gelin fragman, yeni gelim fragman yeni bölüm, Yeni Gelin 33. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Yeni Gelin 33. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Yeni Gelin 33. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Yeni Gelin 33. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Yeni Gelin 33. Bölüm Fragmanı neler olacak, Yeni Gelin 33. Bölüm Fragmanı özeti