facebook twitter Google Plus
Yeni Gelin 17. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Yeni Gelin 17. Bölüm Fragmanı özeti:

Başrollerinde Tolga Mendi ile Jessica May 'in bulunduğu Show Tv'nin yeni dizisi Yeni Gelin 17. Bölüm Fragmanı nette ilk sitemize eklenmiştir. Nazgül intihar etmek isterken karnında bir bebek taşıdığını öğrenince canına kıymaktan vazgeçer. Kadınlar Elmas'ı konaktan göndermek için Kalender Ağa'dan icazet alırlar. 


Yeni Gelin dizisi her Cumartesi - 20:00 saatinde Show Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Yeni Gelin 17. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Yeni Gelin dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Yeni Gelin 17. Bölüm Fragmanı Yorumları (1)
yorum Cemal

Hepsini ayrı ayrı kutlarız.çok başarılı buluyoruz.Ayrıca Adana'da ulusal bir yapı olduğunu hepimizin ortak kültüründen kesitler bölümler var.tekdüze değil.adana ile bağı olan her kesime hitap etmiş.gerçekten süper zevkle izliyoruz.herkes ayrı güzel espiriler güzel ve doğal.böyle bir konakta yaşamak isterdim.kalabalığın içinde yalnızlaştığımız şu dünyada böyle filmlere ihtiyacımız var bence.Sizi seviyoruz benim babam.


Anahtar kelimeler: yeni gelin fragman, yeni gelim fragman yeni bölüm, Yeni Gelin 17. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Yeni Gelin 17. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Yeni Gelin 17. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Yeni Gelin 17. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Yeni Gelin 17. Bölüm Fragmanı neler olacak, Yeni Gelin 17. Bölüm Fragmanı özeti