facebook twitter Google Plus
Yeni Gelin 31. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Yeni Gelin 31. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

Başrollerinde Tolga Mendi ile Jessica May 'in bulunduğu Show Tv'nin yeni dizisi Yeni Gelin 31. Bölüm 2. Fragmanı nette ilk sitemize eklenmiştir. Bozok ailesinin bu defa yüzü gülecek mi? Tatilden dönen Bozok ailesi sonunda rahat bir nefes almıştır. Bella'nın konağı terk etmesini istemeyen Kalender Ağa oğulları arasında bir ağalık yarışı düzenler. Gökhan ve kağan ağalık konusunda kararlı ve iddialıdır. Fakat Hazar'ın ağalıkta gözü yoktur. Ağalık günü gelip çattığında herkesi şaşırtacak bir şey olur. Konak halkı henüz bu durumu kabullenememişken İskender ve ailesi çıkagelir.


Yeni Gelin dizisi her Cumartesi - 20:00 saatinde Show Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Yeni Gelin 31. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Yeni Gelin dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Yeni Gelin 31. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Yeni Gelin 31. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Yeni Gelin 31. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Yeni Gelin 31. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Yeni Gelin 31. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Yeni Gelin 31. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Yeni Gelin 31. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Yeni Gelin 31. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Yeni Gelin 31. Bölüm 2. Fragmanı özeti