facebook twitter Google Plus
Yeni Gelin 32. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Yeni Gelin 32. Bölüm Fragmanı özeti:

Başrollerinde Tolga Mendi ile Jessica May 'in bulunduğu Show Tv'nin yeni dizisi Yeni Gelin 32. Bölüm Fragmanı nette ilk sitemize eklenmiştir. Bozok Holding'te işler iyice kötüye gitmektedir. Holding'in batışa geçmesi konak halkını endişeye sokmuştur. Herkes bu durumdan birbirini sorumlu tutar ve büyük kavgalar çıkar. Ayşe gelinini ve oğlunu yanına alarak konaktan ayrılır. Bozok'lar tamamen şirketi yeniden yükseltmek için çabalarken işler bir yerlerde tıkanmaktadır. Tüm ümitler kesilmişken yeni gelinimiz Bozok'ların protakallarını satacak birini bulur. Bu kişi ise Hazar'ın eski sevgilisi Esmeralda'dır.


Yeni Gelin dizisi her Cumartesi - 20:00 saatinde Show Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Yeni Gelin 32. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Yeni Gelin dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Yeni Gelin 32. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Yeni Gelin 32. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Yeni Gelin 32. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: yeni gelin fragman, yeni gelim fragman yeni bölüm, Yeni Gelin 32. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Yeni Gelin 32. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Yeni Gelin 32. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Yeni Gelin 32. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Yeni Gelin 32. Bölüm Fragmanı neler olacak, Yeni Gelin 32. Bölüm Fragmanı özeti