facebook twitter Google Plus
Yeni Gelin 35. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Yeni Gelin 35. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

Başrollerinde Tolga Mendi ile Jessica May 'in bulunduğu Show Tv'nin yeni dizisi Yeni Gelin 35. Bölüm 2. Fragmanı nette ilk sitemize eklenmiştir. Bozok Holding'te işler iyice kötüye gitmektedir. Bozok ailesine yeni üyeler katışmış birlikte yaşamaya başlamıştır. İskender'le Gülistan beklenmedik lüks bir hayata kavuşmuşlardır ve bunun tüm nimetlerinden faydalanmaya çalışmaktadırlar. İskender bir Bozok'lu olarak Holdingte çalışmaya başlar. Bella Esmeralda ve Hazar'ı göz hapsine alır. Yeni gelin Bella holdinte yeni personel müdür olarak herkese kök söktürür.


Yeni Gelin dizisi her Cumartesi - 20:00 saatinde Show Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Yeni Gelin 35. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Yeni Gelin dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Yeni Gelin 35. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Yeni Gelin 35. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Yeni Gelin 35. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Yeni Gelin 35. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Yeni Gelin 35. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Yeni Gelin 35. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Yeni Gelin 35. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Yeni Gelin 35. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Yeni Gelin 35. Bölüm 2. Fragmanı özeti