facebook twitter Google Plus
Yeni Gelin 6. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Yeni Gelin 6. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

Başrollerinde Tolga Mendi ile Jessica May 'in bulunduğu Show Tv'nin yeni dizisi Yeni Gelin 6. Bölüm 2. Fragmanı nette ilk sitemize eklenmiştir. Bella kendini aklamayı başarmıştır fakat Hazar'ın Bella'ya güvenmemesi kırılmasına sebep olur. Hazar her ne kadar kendisini affettirmeye çalışsa da bu kolay olmayacaktır. Dilan'ın başı çektiği şer ittifakı Hazar ve Bella arasında nifak tohumarı ekmektedir. Kadınlar ağalarını kendilerine bağlamak isterken dah da uzaklaştırırlar. Kamilla Bella ve Hazar'ın aralarının kötü olduğunu öğrenince öyle bir hamle yaparki ilişkilerinde sona yaklaşırlar.


Yeni Gelin dizisi her Cumartesi - 20:00 saatinde Show Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Yeni Gelin 6. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Yeni Gelin dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Yeni Gelin 6. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Yeni Gelin 6. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Yeni Gelin 6. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Yeni Gelin 6. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Yeni Gelin 6. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Yeni Gelin 6. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Yeni Gelin 6. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Yeni Gelin 6. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Yeni Gelin 6. Bölüm 2. Fragmanı özeti